clanok:96

Príchod

Publikované 10.05.2021

Kde nás nájdete?

Areál Lodenice Piešťany

Adresa: Rekreačná 3, Piešťany, Slovensko

GPS súradnice: 48.5735164N, 17.8253014E

Ako sa k nám dostanete?

Autom

Cesta autom je veľmi jednoduchá. Ak prichádzate od diaľnice D1, pôjdete stále rovno po Krajinskej ulici až po posledný kruhový objazd pred riekou Váh. Tam odbočíte doprava cez ulicu A. Dubčeka až na Vážšku ulicu, ktorá vedie priamo do areálu podujatia.

Upozornenie: Vážska ulica je jednosmerná, avšak v nedeľu, počas pretekov bude fungovať obojsmerne. Preto vás chceme poprosiť o opatrnú jazdu.

Vlakom

Vlaková stanica Piešťany je od areálu našich pretekov vzdialená 3.5 - 4 kilometre (podľa zvolenej trasy). Z vlakovej stanice odporúčame cestu uličkami Piešťan, na výber máte niekoľko trás, najlepšie bude, ak využijete pomoc mapy.

Pešo alebo na bicykli

Ak ste sa ubytovali v centre Piešťan, môžete pokojne nechať auto pri svojom ubytovaní. Do Lodenice sa dostanete veľmi jednoducho, stačí kráčať popri Váhu a po hrádzi sa dostanete priamo k nám. Od Krajinského mostu je to len 1.6 km, od Kolonádového presne 2 kilometre.

Taxi v Piešťanoch

Taxíkov je v Piešťanoch veľa. Ceny pre jazdu po meste začínajú od 2.5 €, je však dobré si vždy cenu overiť. Niektoré spoločnosti totiž Lodenicu berú ako lokalitu mimo mesta a dokážu si pýtať vyššiu cenu. 

Parkovisko

Ak všetko pôjde, ako má, aj tento rok budeme mať k dispozícii obrovské parkovisko v areáli bývalého kempingu Lodenica. Vstup do parkoviska je za budovou pivovaru. Nemusíte sa báť, popri prístupovej ceste vás budú navigovať šípky a naši dobrovoľníci, takže na parkovisko určite trafíte.

Prosíme vás, neparkujte na chodníku popri prístupovej ceste do areálu. Keďže ju počas podujatia budeme využívať ako obojsmernú, veľmi nám pomôže, keď bude priechodná a vaše autá odparkujete na parkovisku.

Upozornenie: Zmena dopravy

O zmenách a obmedzeniach dopravy budeme informovať včas, hneď ako dostaneme všetky potrebné dokumenty.