clanok:105

Vidíme sa v roku 2023

Publikované 16.05.2022

Ahojte Slovakmani,
Slovakman Triathlon prežil v zdraví dva Covidové roky a od septembra 2021 sme začali pripravovať jubilejný 20-ty ročník nášho podujatia, no na toto výročie si budeme musieť chvíľu počkať. Slovakman triathlon sa v roku 2022 konať nebude.
Do poslednej chvíle sme sa snažili vybaviť povolenie na uzávierku cyklistickej trate, čo nám výrazne skomplikoval havarijný stav mosta cez Váh v Hlohovci. Po našej cyklistickej trati vedie obchádzková trasa do mesta Hlohovec cez Piešťany, uzavretie cesty I./61 a následné zväčšenie obchádzky by podľa dopravného experta situáciu ešte zhoršilo.
Mrzí nás to o to viac, že v tomto roku sme mali pridelený štatút majstrovstiev nielen Slovenska ale aj Českej republiky.
Všetci pretekári so zaplateným štartovným ho majú automaticky prenesené na rok 2023, v prípade záujmu o vrátenie štartovného prosím píšte na vlado.baron@slovakman.sk, v plnej výške vám bude vrátené do 7 dní.
Touto cestou by sme sa chceli poďakovať vedeniu mesta Piešťany a vedeniu Trnavského samosprávneho kraja za dlhodobú podporu a snahu nájsť riešenie v tejto situácii.
Za pochopenie Vám vopred ďakujeme a veríme, že sa stretneme na 20-tom ročníku v roku 2023.
S pozdravom za organizačný team

Vlado Baron

Vaše súkromie

Táto webová stránka používa cookies, aby ste mali čo najlepšie skúsenosti na našich webových stránkach. Používaním našich stránok súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistiť viac