clanok:106

Privítajte CTP Slovakman Triatlon 2023

Publikované 26.02.2023

 

Sme späť!

Minulý rok nám prípravy prekazila rekonštrukcia mostu v Hlohovci. Možno viete, možno no nie, no aj taká na prvý pohľad malá vec dokáže zabrániť triatlonovému pretekaniu.

Dôvod bol jednoduchý, oprava mosta zmenila usporiadanie dopravy a tak sa z našej cyklocesty stala hlavná cesta spájajúca Hlohovec a Piešťany, kvôli čomu nebolo možné cestu uzavrieť.

Tomu sme povedali rázne nie, pretože po jednom ročníku bez áut vieme, že to už inak nechceme.

20. ročník je tu

Tento raz však nejde len o ďalší ročník, chystáme sa na okrúhly dvadsiaty ročník. Aj preto sme hneď po pretekoch v roku 2021 zapísali tabuľu nápadmi, čo urobiť inak, lepšie, aké inovácie pripraviť a čím toto výročie zvýrazniť. Chceme totiž, aby bol zo Slovakmanu triatlonový výlet, aby sa z neho stala oslava dlhého triatlonu určená celým rodinám. A postupným krokmi sa k tomu chceme približovať.

Vitaj u nás v depe, nový partner CTP

Pre posun vpred potrebujeme silných a stabilných partnerov. Veľmi sa tešíme, že vám preto môžeme predstaviť nášho nového generálneho partnera, ktorým je medzinárodná spoločnosť CTP.

Nebude to len o novom logu a zmene farieb, spoločnosť CTP bude aj aktívnym účastníkom CTP Slovakman Triathlon 2023. Na štart sa postaví štafeta zložená zo zamestnancov, pre ktorých to bude veľká výzva a my veríme, že aj zábava. O tejto štafete sa ešte dozviete viac, máme spoločne pripravených niekoľko pekný aktivít.

Spoznajte CTP bližšie

CTP je najväčším vlastníkom, developerom a správcom logistických a priemyselných nehnuteľností v kontinentálnej Európe s viac ako 9,9 miliónmi m² prenajímateľných priestorov v 10 krajinách. V priebehu roku 2021 sa CTP podarilo dosiahnuť uhlíkovú neutralitu v prevádzke, čím spoločnosť potvrdila svoj záväzok k udržateľnosti. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.ctp.eu alebo v článkoch z portálu ASB.

Stále rozmýšľate, či tento rok prísť do Piešťan?

Miesta na štartovke sa nám postupne zapĺňajú a je jasné, že na lúke bude aj tento rok plno. Nie je preto na čo čakať, chyťte si svoje miesto v depe ešte dnes.

My zatiaľ pracujeme na ďalších partneroch a vylepšeniach pre tento ročník, takže sa môžete tešiť na ďalšie novinky. Už čoskoro...

Vaše súkromie

Táto webová stránka používa cookies, aby ste mali čo najlepšie skúsenosti na našich webových stránkach. Používaním našich stránok súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistiť viac