clanok:108

O výživu sa tento rok postará Feedzone

Publikované 29.03.2023

 

Najdôležitejšia disciplína triatlonu? Nie je to plávanie. A ževraj ani cyklistika, ani beh. Mnohí pretekári či tréneri sa zhodujú, že o úspechu či neúspechu rozhoduje štvrtá disciplína - výživa.

Takéto problémy však vy riešiť nebudete. Novým partnerom výživy sa totiž stáva značka Feedzone. 

Feedzone je projekt od triatlonistov pre triatlonistov. Zakladatelia majú za sebou 20+ rokov v triatlone a desiatky dokončených polovičných či celých ironmanov.

Ako sami hovoria: „Spustili sme feedzone aby sme priniesli do nášho regiónu najlepšie značky výživy, ako je Maurten, Skratch, Thorne, 226ers alebo GU - zamerané špecificky na potreby vytrvalostných športovcov. Naším cieľom je poskytnúť vám posledný chýbajúci kúsok, ktorý doplní váš tréning a regeneráciu. Stále si to musíte odmakať, ale tieto produkty vám pomôžu trénovať o to 1% tvrdšie a dlhšie, a regenerovať, o 1% rýchlejšie. Vieme, že vám to časom prinesie obrovské zlepšenie! Tešíme sa na túto cestu s vami!”

IMG_7103

Miroslav Straňovský, spoluzakladateľ a zároveň registrovaný účastník CTP Slovakman Triathlon 2023, dodáva: „Tešíme sa, že môžeme byť súčastou Slovakmanu. Veríme, že aj vďaka našej spolupráci posunieme preteky o úroveň vyššie a pretekári si odnesú nové osobáky a nezabudnuteľné zážitky.”

Buďte ako Frodeno, Iden a ďalší…

Najlepší atléti a atlétky si zaslúžia najlepšiu starostlivosť. Sme radi, že sa tento rok pridávame k elitným európskym pretekom a vďaka Feedzone si u nás budete môcť vychnuť produkty od značiek Maurten a 226ers. Produkty, ktoré fungujú elitným svetovým triatlonistom a tak veríme, že k skvelým výkonom pomôžu aj vám.

IMG_7101

Budú zľavy, bude know-how

V apríli vám predstavíme konkrétne produkty, ktoré nájdete na našich občerstvovačkách. Pripravujeme tiež zľavový kód, aby ste si mohli „pretekovú výživu” vyskúšať aj počas tréningu a pripraviť svoje trávenie na tieto doplnky.

V máji sa dozviete viac o tom, ako by mal vyzerať nutričný plán na dlhý triatlon, nielen v tréningu, ale hlavne v deň pretekov, aby vám skvelú prípravu neprekazila nejaká chyba, ktorej sa dá predísť. 

IMG_7102

Takže si to zhrňme. V kalendári máme jar, o hodinu dlhšie dni, bicykle už pomaly vyťahujete z pivníc a garáží.

Tak už len doplniť zásoby a hurá na víkendové dlhé jazdy a behy.

#fuelyourrise

Vaše súkromie

Táto webová stránka používa cookies, aby ste mali čo najlepšie skúsenosti na našich webových stránkach. Používaním našich stránok súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistiť viac