clanok:102

Ensana Hotels

Publikované 26.06.2021

Ensana Health Spa Hotels Piešťany

Uprostred Váhu, na nádherne upravenom ostrove s leknovými jazierkami a pávmi, stojí komplex šiestich kúpeľných spa hotelov siete Ensana, ktoré sa postarajú o vaše zdravie a pohodu.

Pokračujeme v tradícii a aj tento rok máme pre vás akciové ponuky na ubytovanie v tých najlepších lokalitách v Pieštanoch. Tento rok máme novinku a spolupracujeme práve s hotelmi siete Ensana, pod ktorú patrí aj kúpeľný ostrov.

Možnosti ubytovania:

Môžete si vybrať z 4 rôznych hotelov. Hotely Thermia Palace, Esplanade a Splendid sú priamo súčasťou kúpeľného ostrova, Hotel Jalta stojí v centre mesta, len kúsok od hrádze a trate pretekov. 

Cena ubytovania: 

všetci účastníci CTP Slovakman 2023 majú možnosť zvýhodneného ubytovania so zľavou 15%  za pobyty B&B, Ubytovanie s polpenziou, pobyt Zdravie v Piešťanoch a v hoteli Splendid pobyt all inclusive a Zdravie v Piešťanoch

O svoj bicykel sa nemusíte báť

V Ensana Health Spa Hotels vedia, že na svoje bicykle sme hákliví a chceme ich mať pri sebe. Svoj bicykel si preto môžete zobrať so sebou na izbu. Nemusíte riešiť garáž, ani kufor v aute a pred výkonom sa v kľude vyspať. Buďte však, prosím, opatrní na steny a iné povrchy.

Bicykel si môžete vziať na izbu v hoteloch Esplanade, Splendid a Jalta. V hoteli Thermia Palace to, žiaľ, nie je možné. 

Na štart nepôjdete hladní

Druhý dôvod, prečo sú hotely z ponuky Kúpeľov Piešťany skvelá voľba, je ich ochota prísť do práce v nedeľu o niečo skôr. Raňajky vám pripravia už od 4:00, takže o rannú kávičku na prebudenie a raňajky neprídete. Ale pozor, opatrne, lebo tie volské oká alebo vianočky môžete vo vode cítiť.

Rezervácia:

Vaše súkromie

Táto webová stránka používa cookies, aby ste mali čo najlepšie skúsenosti na našich webových stránkach. Používaním našich stránok súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistiť viac