clanok:110

Dokument Slovakman 20 je vonku

Publikované 18.09.2023

Ak ste už film videli v predpremiére v Piešťanoch, po pretekoch sme do neho doplnili čerstvé výpovede a dokrútky z ročníka 2023, takže odporúčame si ho pozrieť ešte raz.

Ako to vzniklo?

Pri rôznych diskusiách, ako pripraviť oslavu 20. narodeninách Slovakman triatlonu, padalo viacero nápadov. Niektoré menšie, iné veľké, niektoré jednoduché, ďalšie komplikovanejšie.

Keď však zaznel nápad vytvoriť dokument, ktorý zmapuje 20 rokov našich pretekov, s materiálmi, ktoré máme k dispozícii a s ľuďmi, ktorí sú pri tom od úplného začiatku, vedeli sme, že to je ono.

A tak sme hľadali materiály, študovali štatistiky, rozprávali sa s vami a začali na tom pracovať.

Rovnako, ako sa s nami tento rok pohralo počasie počas dňa pretekov, bolo tomu tak aj počas točenia rozhovorov. Začali sme vonku, na našej lúke, neskôr sme sa však museli presunúť dnu. Možno to bola predzvesť toho, čo sa bude diať v nedeľu 6.8., no to sme ešte nevedeli.

Ďakujeme

Tento dokument sme mohli vytvoriť vďaka vám a vašej podpore kampane na platforme Donio.

Ďakujeme všetkým našim podporovateľom, vďaka čomu bola príprava a tvorba dokumentu oveľa jednoduchšia.

Špeciálne ďakujeme patrí Kristiánovi Kratochvílovi za jeho podporu, nielen pri tvorbe dokumentu, ale aj pravidelnú pomoc pri organizácii našich pretekov.

Vaše súkromie

Táto webová stránka používa cookies, aby ste mali čo najlepšie skúsenosti na našich webových stránkach. Používaním našich stránok súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistiť viac