clanok:89

Ako zistíte, či dobre sedíte

Publikované 26.11.2020

Toto jesenné obdobie využívame aj na návštevy našich partnerov aby sme vyhodnotili spoluprácu, zistili, či obe strany vidia prínos v ďalšej spolupráci a v prípade návštevy u Cykloagenta v Banskej Bystrici aj na vlastnej koži vyskúšali jeho služby.

Cykloagent, allias Vilo Boor je osoba cyklistickej a triatlonovej verejnosti veľmi dobre známa. Kľučku na jeho dverách otvárajú nielen profesionáli ale aj amatéri, ktorí chcú využiť jeho služby. Ak vás zaujíma, ako dokáže napríklad zlepšiť váš pocit z bicyklovania, optimálne nastaviť váš aktuálny bicykel vzhľadom na vašu postavu a telesné dispozície, vybrať, dodať a nastaviť posed na novom bicykli podľa Vašej telesnej schránky, čítajte ďalej. K tomu samozrejme patrí aj nastavenie tretier a vyhodnotenie Vášho pedálovania. Celý tento proces prebieha na profesionálnom stroji THE GURU FIT SYSTEM™ s profesionálnym prístupom. Vilove znalosti a známosti využíva pri stavbe nového bicykla mnoho športovcov nie len zo Slovenska, ale mnohokrát je počuť v jeho priestoroch nemčinu a angličtinu.

No a ako to vlastne funguje? Veľmi jednoducho. Základ je rezervácia vhodného termínu cez telefón a dostavenie sa na miesto určenia. Parkovanie na námestí Štefana Moyzesa v Banskej Bystrici nebol ani v stredu o 10:00 žiadny problém. Treba si zobrať so sebou bicykel, tretry, cyklo oblečenie a pokiaľ tam potom nechcete smrdieť, tak aj veci na osprchovanie. Náš šéfko Vlado sa takto vybavený dostavil na minútu presne. V rukách Canyon Exceed CF, na ktorom sa rozhodol vymeniť manuálne radenie za elektrické, a na chrbte rupsak s oblečením aby zistil, či po tridsiatich rokoch bicyklovania sedí na bicykli dobre.

937ba03d-7ecd-462a-9a7a-18bf162d3024

Vo dverách ho privítal usmiaty Vilo a na stole už ležala krabica s elektrickým Sramom XX1. Po hygienicky korektnom zvítaní sa nasleduje rýchle depo a šup na GURU mašinu, ktorá sa sama nastavila podľa zadaných údajov z rozmerov Canyona a Vladovej železnej telesnej schránky. A potom hurá bicyklovať. Počas jazdy sa trenažér nakláňa, zväčšuje a zmenšuje. Záťaž sa tiež mení do plusu a treba dodať, že netreba pred návštevou Cykloagenta absolvovať ťažký tréning, ideálne prísť pripravený na poctivých 120 minút šliapania.

9a1921d4-eb49-48e9-8011-b4d24b1965e7

Aké boli výsledky? Na prekvapenie post- sovietskeho triatlonového hobíka z východného bloku, veľmi dobré. Trochu sa zvýšil posed, málinko nastavili kufre na tretrách a pokiaľ sa Vlado osprchoval , Vilo stihol už aj Canyona zmeniť na elektronický zázrak.

2cbe4b77-e681-446e-af98-dfa253514602

Po odložení náradia ešte veľmi chutná kávička a debata o ďalšej spolupráci. A je dosť možné, že sa Cykloagent objaví v našom Slovakman expe s kompletnou výbavou a Slovakman team zase bude prítomný na Poľane v rámci Medvedej stopy.

A aký je vlastne záver? Neváhajte. Pokiaľ chcete naozaj sedieť na bicykli ako profesionáli a minimalizovať zdravotné riziká súvisiace s nesprávnym nastavením, navštívte Cykloagenta, oplatí sa to.

https://cykloagent.sk/

https://bearfootpolana.sk/

Vaše súkromie

Táto webová stránka používa cookies, aby ste mali čo najlepšie skúsenosti na našich webových stránkach. Používaním našich stránok súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistiť viac