Ubytovanie > 226

Ensana Health Spa Hotels

Pokračujeme v tradícii a aj tento rok máme pre vás akciové ponuky na ubytovanie v tých najlepších lokalitách v Pieštanoch.

Už tradičným partnerom ubytovania je hotel Magnólia, ktorý mnohí z vás poznajú z minulých ročníkov. Aj v roku 2023 máme pre vás izby za výborné ceny, priamo na hrádzi a len pár metrov od tratí Slovakmanu.

Tento rok opäť spolupracujeme s hotelmi siete Ensana, pod ktorú patrí aj kúpeľný ostrov.

Uprostred Váhu, na nádherne upravenom ostrove s leknovými jazierkami a pávmi, stojí komplex šiestich kúpeľných spa hotelov siete Ensana, ktoré sa postarajú o vaše zdravie a pohodu.

Možnosti ubytovania:

Môžete si vybrať z ponuky Hotela Magnólia a zároveň 4 rôznych hotelov Ensana Hotels. Hotely Thermia Palace, Esplanade a Splendid sú priamo súčasťou kúpeľného ostrova, Hotel Jalta stojí v centre mesta, len kúsok od hrádze a trate pretekov. 

→ Ensana Hotels

→ Hotel Magnólia

Prečo využiť našu ponuku ubytovania?

Bezpečnosť na prvom mieste

V Ensana Health Spa Hotels vedia, že na svoje bicykle sme hákliví a chceme ich mať pri sebe. Svoj bicykel si preto môžete zobrať so sebou na izbu. Nemusíte riešiť garáž, ani kufor v aute a pred výkonom sa v kľude vyspať. Buďte však, prosím, opatrní na steny a iné povrchy. 

Pred pretekmi stihnete aj raňajky

Druhý dôvod, prečo sú partnerské  skvelá voľba, je ich ochota prísť do práce v nedeľu o niečo skôr. Raňajky vám pripravia už od 4:00, takže o rannú kávičku na prebudenie a raňajky neprídete. Ale pozor, opatrne, lebo tie volské oká alebo vianočky môžete vo vode cítiť.