clanok:74

Už sa nám to blíži

Vlado Baron Publikované 16.04.2019

Už sa nám to blíži.

Vyzerá to tak že zima nás už nadobro opustila,  lyže sa pobrali na zaslúžený odpočinok a nastal čas poobzerať sa po mieste, kde sme na jeseň odložili bicykle, hoci drvivá väčšina z vás má už čo to najazdené v teplých destináciách. No ani my sme popri zimných radovánkach nezabudli, že máme na starosti aj Slovakmana a tu je zopár informácií.

Aby ste sa mali kde utáboriť pred štartom, a taktiež si oddýchnuť po úspešnom absolvovaní Slovakmana je vám k dispozícii hotel Magnólia, partnerský hotel podujatia. Pravidelní účastníci vedia že sa jedná o štvorhviezdový hotel ktorý leží hneď vedľa bežeckej trati. Hotel ponúka možnosť bicykla na izbe, raňajky v deň pretekov od 4:00 a samozrejme akciovú cenu. Pri rezervácii je potrebné uviesť vygenerované číslo z prihlasovacieho systému. www.hotelmagnolia.sk

 magnolia

Pre občerstvenie na trati sme získali nového partnera. A to spoločnosť HISPORT ,Martina Matulu. Jeho zásluhou sa bude na občerstvovačkách podávať menu od renomovaných značiek ENERVIT a DEXTRO ENERGY. Môžete sa tešiť na kvalitné iontové nápoje, gély, tyčinky a energetické tablety. A to ešte nie je od HISPORTu všetko. V taške na prezentácii každý účastník obdrží šilt od spoločnosti Sailfish.

 Logo_hisport1

No a samozrejme netreba zabúdať že sa nám blíži koniec prvého prihlasovacieho termínu za najnižšiu sumu, tak aby ste neprerobili šup ,šup do banky uhradiť štartovné. A samozrejme všetci trénovať nech máte prvý augustový víkend formu ako hrom.

 money2

Tešia sa na Vás organizátori Slovakmana.