clanok:64

Tak a ideme na to

Vlado Publikované 30.11.2017

Slovakman 226, sa teda opäť hlási o slovo. 4.augusta na tradičných tratiach sa budete môcť ráno 7:00 vrhnúť do Váhu, ktorý kvôli Vám na dve hodiny premeníme na stojatú vodu.

Vo Váhu si v troch okruhoch zaplávate 3,8 km. Na cyklistike sa šesť krát preveziete do Maduníc a späť. No a na behu si tiež šesť krát zabehnete do mestského parku. Čiže nič nové pod slnkom. Čaká na Vás stará osvedčená trať na ktorej sa za tie roky začalo už aj fandiť a atmosféra v cieľovej rovinke je toho jasný dôkaz. No a za cieľovou čiarou pekné slovenské dievčatá s klasickou medailou v tvare S a uterák s logom aby ste mohli machrovať celý rok na plavárni. Na záver tombola, ktorú medzi Vás vyhádžem a víťazi sa postavia na pódium do svetiel pohybujúcich sa reflektorov. Na chvíľu sa budú cítiť ako rockové hviezdy.

Tak čo, prídete? Veríme, že áno. Bude tam na Vás čakať 100 dobrovoľníkov, aby sa o Vás postarali počas celého dna. A budeme tam aj my dvaja, Vlado a Palo. Presne tak ako už 15 krát predtým prvú augustovú sobotu. Tak teda do videnia 4.augusta 2018.