clanok:76

Máme čo sme určite nechceli

Vlado Baron Publikované 10.03.2020

Ahoj Slovakmani,
a máme čo sme určite nechceli. Celosvetový problém v podobe Coronavírusu. Vletel medzi nás, ako Vabroušek do cieľa na poslednom Slovakmane. Zasiahlo to celý svet a následky budú, aké si zatiaľ nikto netrúfne predpovedať.
Zatvárajú sa hranice štátov, regiónov, limity nás sprevádzajú na každom kroku. Aj športová obec už pociťuje obmedzenia. Doteraz iba prázdne arény bez divákov, od včera už aj zákaz organizovať športové podujatia na Slovensku minimálne na dva týždne. Neostáva nám nič iné iba akceptovať ich a chrániť sa pred vírusom.
Verím, že ste všetci zdraví, a to aj tí, ktorí boli naháňať kilometre v talianskom Livignu. Dávajte na seba pozor a vyhýbajte sa Corone. Keby ste ho náhodou aj stretli niekde na ulici , tak ho treba normálne nakopať do ri.i. Treba veriť, že nad ním zvíťazíme a 1. augusta sa uvidíme v Piešťanoch na štarte dlhého triatlonu.
Veľká škoda, že už neuvidíme jedného z nás. Tomáš Tvarúžek zahynul pri skialpovej túre vo Vysokých Tatrách. Ostatných skialpinistov – triatlonistov prosím, dávajte si pozor, nepreceňujte svoje schopnosti.
Dosť bolo mudrovania, dajme sa do trénovania a prihlasovania, priatelia.
S pozdravom Vlado B.