clanok:72

A máme to za sebou

Vlado Baron Publikované 07.08.2018

Určite ste si všetci vydýchli, keď ste prebehli cieľom, že sa pre vás Slovakman skončil. Dievčatá vám zavesili na krk medailu, v Erdingerovom stánku ste dostali napiť a v cieľovej občerstvovačke niečo najesť. A pri východe z cieľovej zóny ešte na pamiatku finisherské tričko. A potom už nič, iba oddychovať, čakať na posledného, vyhlásenie a deliť sa o dojmy s priateľmi. 

My sme však boli stále v pohotovosti a starali sa v rámci našich možností o všetkých vás, ktorí ste boli až do 22:30 hod. na trati. Preto najskôr poďakujem našim dobrovoľníkom, ktorí od 5:00 až do skončenia vyhlásenia boli v plnom nasadení starať sa o vás. Ďakujem všetkým 113 oficiálnym dobrovoľníkom, ktorých som mal na zozname, ale neoficiálne ich bolo oveľa viac. Takže ďakujem každému, kto nejakým spôsobom prispel k zdarnému priebehu Slovakmana. 

Teraz ďakujem vám všetkým účastníkom, jednotlivcom i štafetárom. Podali ste heroické výkony v pravom Hawajskom počasí. Ale kto sa prihlási na Slovakmana musí s tým počítať. Je mi trochu ľúto tých, ktorí neprišli až do cieľovej rovinky, a nedostalo sa im privítania moderátorov. Keď som pri moderátoroch, tak ďakujem Jurajovi za vyhlásenie výsledkov, na ktorom som už nemohol nič robiť vďaka strate hlasu.

Opakovane ďakujem všetkým a samozrejme aj našim partnerom a tešíme sa na vás v roku 2019.
Majte sa pekne, s pozdravom Vlado B a Palo P